Home / Αθλητικά / Ποδόσφαιρο / Α’ Πέλλας / ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 17-18 και 21/3/2018

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 17-18 και 21/3/2018

Η ΕΠΣ Πέλλας ανακοίνωσε το πρόγραμμα των προσεχών αγωνιστικών υποχρεώσεων της Α1, Α και Β κατηγοριας.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.03.2018

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
16.00 ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.03.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 18η αγωνιστική
16.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
16.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
16.00 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
16.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
16.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
16.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
16.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
16.00 ΠΟΛΥΚ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
16.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
12.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
12.00 Π. ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
12.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
12.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
12.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
12.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡYΩΤΙΣΣΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
16.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
16.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
16.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
12.00 Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
12.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.03.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
16.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
16.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
16.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
16.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
16.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.