Home / Αθλητικά / ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 16,17 και 20/3

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 16,17 και 20/3

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16,17 και της Τετάρτης, 20/3 στα γήπεδα της Πέλλας
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.03.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 19η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 15.30 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΛΗΣ 15.30 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.30 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.30 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΟΡΜΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.30 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.30 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – PLAY OFF – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
Α. ΛΟΥΚΑ 15.30 ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.03.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 19η αγωνιστική
ΑΞΟΥ 15.30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 15.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.30 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.30 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΘΥΡΩΝ 15.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – PLAY OFF – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
Π. ΗΛΙΑ 15.30 ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – PLAY OFF – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.30 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 20.03.2019
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

Μοιραστείτε με τους φίλους σας
Μοιράσου με τους φίλους σου

Leave a Reply

Your email address will not be published.