Wednesday, 13 December, 2017
Home / Αθλητικά / ΕΠΣ Πέλλας / Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας 25, 29/10 και 1/11/2017
Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας 25, 29/10 και 1/11/2017

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας 25, 29/10 και 1/11/2017

Πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας για την Τετάρτη 25 και το Σαββατοκύριακο 29/10 και 1/11/2017

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.10.2017

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00  ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ-ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική

ΑΨΑΛΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ 16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 16.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 16.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.00 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 16.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ – Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ

ΖΕΡΒΗΣ 16.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική

ΤΣΑΚΩΝ 11.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ

Α. ΛΟΥΚΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΝΑΓ/ΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 1.11.2017

ΜΑΝΔΑΛΟΥ  15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  15.00  ΑΛΜΩΠΟΣ-Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Μοιραστείτε με τους φίλους σαςShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn