Thursday, 26 October, 2017
Home / Αθλητικά / ΕΠΣ Πέλλας / Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 21,22 και Τετάρτης 25/10/2017
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 21,22 και Τετάρτης 25/10/2017

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 21,22 και Τετάρτης 25/10/2017

Το Πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας 21.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3η αγωνιστική

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΑΛΗΣ 16.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΑΓΡΑ 16.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΑΞΟΥ 16.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΔΑΦΝΗΣ 16.00 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3η αγωνιστική

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΟΡΜΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΠΟΛΥΚ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 16.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

ΠΕΤΡΙΑΣ 16.00 Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΔΥΤΙΚΟΥ 11.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Α. ΛΟΥΚΑ 16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.10.2017

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00  ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ-ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σαςShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn