Home / Αθλητικά / ΕΠΣ Πέλλας / ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 16 και 17/12/2017

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 16 και 17/12/2017

Δείτε το πρόγραμμα των παιδικών αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας του Σαββατοκύριακου 16 και 17/12/2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.12.2017

ΠΑΙΔΩΝ 5η αγωνιστική

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 12.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ1 11.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστικήΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ 5η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.12.2017

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 12.30 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 11.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Ν. ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 20.12.2017

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

Μοιραστείτε με τους φίλους σαςShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn